SOCAR Turkey
SOCAR Global
PERAKENDE SATIŞLAR
Ticari ve Endüstriyel Satışlar
Tedarik Zinciri
Müşteri Programları
SOCAR Türkiye İnsan Kaynakları
Basın Odası
Bize Ulaşın

 dünyanın en köklü petrol şirketlerinden
Socar'ın (Azerbeycan Devlet Petrol Şirketi)
Türkiye'de akaryakıt dağıtım sektörüne sunduğu
yeni nesil istasyon konseptidir.

Yeni Nesil İstasyon Konsepti

konforlu, sade, temiz ve hızlı konseptiyle, müşterilerin daha rahat, daha hızlı, detaylarda kaybolmadan hem akaryakıt ihtiyaçlarını hem de yol boyunca ihtiyaç duyacakları temel hizmetleri bulabilmeleri için özel olarak tasarlandı. Konseptini oluşturan renkler sakinleştirici ve rahatlık veren, verimlilik sembolü mavi, temizlik ve sadelik simgesi beyaz ve hareketin simgesi sarı olarak belirlendi.  

Fırsat Yaratan Marka

 felsefesi; merkezden sunduğu müşteri sadakat programlarının yanı sıra istasyonlarda müşteri memnuniyetini arttıracak ve müşterilerine değer yaratacak farklı proje, kampanya ve uygulamaları destekler. Ayrıca sürekli yeni uygulamaları hayata geçirir. Yerelliğe önem veren hazar, faaliyette olduğu bölgeye özel uygulamalarla müşteri memnuniyetini arttırmayı hedefler.  

Profesyonel Kadro

insan kaynağının önemine inanır, sektörün en tecrübeli ve bilgili profesyonel kadrosuyla sektörde bir adım öndedir.

Haberler

SOCAR, TANAP İLE AVRUPA’NIN DOĞALGAZ İHTİYACINI KARŞILAMAYA HAZIR

SOCAR Başkanı Rövnag Abdullayev, Azerbaycan’ın zengin gaz kaynaklarına sahip olduğunu, 3 trilyon metreküpten fazla ispatlanmış gaz rezervleri bulunduğunu belirterek, Trans Anadolu Doğal Gaz Boru Hattı (TANAP) ile bu yolda önemli bir adımın söyledi.

 
DENİZLERİN ENERJİSİ SOCAR MARINE & DELTA RUBİS İŞBİRLİĞİ İLE CEYHANDAN DÜNYAYA YAYILIYOR

Dünyanın en büyük petrol ve gaz şirketlerinden Azerbaycan devlet petrol şirketi SOCAR, yine Akdeniz havzasının en büyük bağımsız depolama şirketi olan DELTA RUBIS ile güçlerini birleştirerek enerjisini Ceyhan’a taşıyor. SOCAR, EPDK lisansını almasının ardından faaliyetlerine Ceyhan’da deniz yakıtı satışı ile başlıyor.

 
SOCAR AKARYAKIT DAĞITIM LİSANSINI ALDI

Azerbaycan devlet petrol şirketi SOCAR, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumundan (EPDK) akaryakıt dağıtım lisansını aldı ve İzmir'de çalışmaları süren SOCAR Türkiye Ege (Star) Rafinerisinin ardından akaryakıt dağıtım sektörüne de giriş yaptı.

 
STRATEJİK YATIRIM TEŞVİK BELGESİ SOCAR'A VERİLDİ

Temeli 25 Ekim 2011 tarihinde atılan SOCAR Türkiye Ege Rafinerisi (STAR) geçen Haziran ayında TBMM'de kabul edilen yeni Teşvik Yasası kapsamında mevzuata ilk kez giren "Stratejik Yatırım" kapsamına alınan ilk yatırım oldu.

 
PETKİM'E YATIRIM TEŞVİKİ

Petkim Petrokimya Holding A.Ş. SOCAR Türkiye Ege Rafinerisi (STAR)'dan sonra Türkiye'nin ikinci Stratejik Yatırım Teşvik Belgesi''ni aldı. Alınan teşvik belgesi kapsamında şirket kapasite artırımı ve yeni ürün üretimi yatırımları hayata geçirilecek.

 
left button right button
nigel
paykasa bozdurma